Przegląd i konserwacja wraz z dojazdem obejmuje:

Czyszczenie filtrów, Czyszczenie obudowy, Pomiar temperatury, Test sterownika, Ocena zanieczyszczenia chłodnic, Pomiar ciśnienia freonu (opcjonalnie), Ocena stanu izolacji i mocowań, Czyszczenie chłodnicy, Sprawdzenie trasy skroplinowej, Odgrzybianie BIO (na życzenie), Dojazd serwisanta.

 

Diagnostyka usterki (awaria) wraz z dojazdem

Zapewniamy sprawną i szybką diagnostykę uszkodzeń. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi serwisowe były na jak najwyższym poziomie. Terminowość i szybki czas napraw klimatyzatorów oraz wentylacji to również aspekty istotne dla naszej firmy.Świadczymy usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego klimatyzacji i wentylacji większości producentów na rynku. W ramach stałej opieki nad instalacjami u naszych Klientów, proponujemy podpisanie indywidualnej umowy serwisowej, która gwarantuje reakcję serwisową nawet w trybie 24/7.

Wizja lokalna z doborem klimatyzacji

Jeśli nie wiesz jaki klimatyzator będzie dla Ciebie odpowiedni oraz zastanawiasz się czy instalacja tego typu jest technicznie możliwa – to nie wahaj się i skorzystaj z naszych usług. Możesz wysłać nam zdjęcia miejsca które chcesz klimatyzować ( link: www.bezpiecznaklimatyzacja.pl ) lub opisać nam jak ty widzisz instalację. Możesz również skorzystać z usługi Wizji Lokalnej. Decydując się na wirtualny dobór lub wizję lokalną otrzymujesz: : Doradztwo profesjonalisty, Dwa warianty oferty, Dopasowanie do Twoich potrzeb rozwiązania. Wizja lokalna jest szansą na optymalizację kosztów inwestycji.